Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#12
Neznámý autor
#12
Neznámý autor
545 zobrazení
10 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
21. 9. 2017 18:00
Moderní a současné umění (150. aukce)
Aukční katalog
olej, plátno
64 x 47 cm
19. stol.
Původní rám
Svatá trojice
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript