#2

G. Salvi

G. Salvi
#2

G. Salvi

592 zobrazení
15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
15. 6. 2017 18:00

olej, dřevo
15,5 x 31,5 cm
sign. PD G. Salvi

Krajina se stromy a ženami u potoka