#6

Neznámý autor

 Neznámý autor
#6

Neznámý autor

609 zobrazení
18 000 Kč
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
28. 5. 2017 16:00
Aukční den
Aukční den

olej, plátno, kolem 1850
28,8 x 23,5 cm
na zadní straně klínového rámu značeno Steinfeld a razítko neurčeného rámařství ve Vídni

Lesní scenerie