technika | olej, plátno, kolem 1850 |
rozměr | 28,8 x 23,5 cm |
signatura | na zadní straně klínového rámu značeno Steinfeld a razítko neurčeného rámařství ve Vídni |
Lesní scenerie
rozměr | 28,8 x 23,5 cm |