#2

Louis Douzette
(1834 – 1924)

Kovárna v noci

Louis Douzette
#2

Louis Douzette
(1834 – 1924)

Kovárna v noci

684 zobrazení
55 000 Kč
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
28. 5. 2017 16:00

olej, plátno
20 x 27 cm
sign. PD L. Douzette
1834 - 1924

Kovárna v noci