technika | miniatura (akvarel, karton), kolem r. 1850 |
rozměr | 11 x 8 cm |
signatura | sign. LU Grilhofer |
autor | 1801/1815 - 1860 |
Portrét muže v uniformě
rozměr | 11 x 8 cm |
autor | 1801/1815 - 1860 |