#1

Matthias Grilhofer
(1801 – 1860)

Portrét muže v uniformě

Matthias Grilhofer
#1

Matthias Grilhofer
(1801 – 1860)

Portrét muže v uniformě

685 zobrazení
6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
28. 5. 2017 16:00

miniatura (akvarel, karton), kolem r. 1850
11 x 8 cm
sign. LU Grilhofer
1801/1815 - 1860

Portrét muže v uniformě