#278

Simon Moselsio
(1890 – 1964)

Faun svádějící dívku

Simon Moselsio (1890-1964)
#278

Simon Moselsio
(1890 – 1964)

Faun svádějící dívku

Sculptures, Figures
317 zobrazení
32 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
29. 3. 2020 18:00

20.-30. léta 20. století

Faun svádějící dívku, patinovaný bronz na černém mramorovém podstavci, celková výška 37 cm, značno v bronzu, mírně poškozený podstavec

Simon Moselsio byl americký sochař, narozený v roce 1890.

Umělec zemřel v roce 1963.