vyvolávací cena: 32 000 CZK

278. Simon Moselsio (1890-1964)

Faun svádějící dívku, patinovaný bronz na černém mramorovém podstavci, celková výška 37 cm, značno v bronzu, mírně poškozený podstavec

rok 20.-30. léta 20. století