rok | 20.-30. léta 20. století |
Faun svádějící dívku, patinovaný bronz na černém mramorovém podstavci, celková výška 37 cm, značno v bronzu, mírně poškozený podstavec
Simon Moselsio byl americký sochař, narozený v roce 1890.
Umělec zemřel v roce 1963.