vyvolávací cena: 30 000 CZK

263. František Xaver Naske (1884-1959)

Dívka s dítětem sedící na posteli v divadelním kostýmu, olej na plátně, 89x104 cm, adjustováno v bohatě zdobeném rámu, signováno vlevo dole