#2

Stříbrná cigártaška

Stříbrná cigártaška
#2

Stříbrná cigártaška

Used Objects and Toys
389 zobrazení
2 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
29. 3. 2020 18:00

20.-30. léta 20 století

Čechy, zdobeno rytinami a zlacením, Ag 800/1000, hmotnost 170,3 g