vyvolávací cena: 38 000 CZK

164. Náhrdelník s ametystem a diamanty

Rakousko, osazeno diamanty celkem asi 1,8 ct, osazen velký oválný ametyst, Ag 900/1000 16,20 g, Au 800/1000 12,30 g, Au 920/1000 0,40 g, Au 200/1000 6,50 g, celková hmotnost 41,05 g, osvědčení puncovního úřadu

rok přelom 18. a 19. století