Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#94
Porcelánový jezevčík
#94
Porcelánový jezevčík
Porcelain and fine Ceramics
1 limit
272 zobrazení
4 400 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
20.-30. léta 20. století
Německo, Bavorsko, Rosenthal, glazováno, malováno, značeno, délka 16,5 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript