Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#93
Porcelánová stojící nahá dívka s ručníkem
#93
Porcelain and fine Ceramics
236 zobrazení
1 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
polovina 20. století
Čechy, Duchcov, Royal Dux, glazováno, malováno, značeno, restaurováno, výška 26 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript