#89

Porcelánová miska s langustou

Porcelánová miska s langustou
Porcelánová miska s langustou
Porcelánová miska s langustou
#89

Porcelánová miska s langustou

Porcelain and fine Ceramics
196 zobrazení
3 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

1. třetina 20. století

Dánsko, Kodaň, malováno pod glazurou rybami a řasami, značeno, velký model, průměr 28,5 cm