Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#84
3
Fajánsová váza s malbou hroznů
#84
3
Porcelain and fine Ceramics
243 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
2. polovina 18. století
Slovensko, Holíč, ve stylu habánské fajánse, glazováno, značeno, výška 20 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript