#84

Fajánsová váza s malbou hroznů

#84

Porcelain and fine Ceramics
243 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

2. polovina 18. století

Slovensko, Holíč, ve stylu habánské fajánse, glazováno, značeno, výška 20 cm