Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#81
Porcelánový čajový servis pro šest osob bohatě zdobený květinami
#81
Porcelain and fine Ceramics
237 zobrazení
8 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
přelom 19. a 20. století
Německo, Bavorsko, Nymphenburg, glazováno, malováno značeno, celkem 15 kusů, konvička, cukřenka, mléčenka 6 šálků s podšálky, 6 dezertních talířků výška konvičky 22 cm,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript