#81

Porcelánový čajový servis pro šest osob bohatě zdobený květinami

#81

Porcelain and fine Ceramics
237 zobrazení
8 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

přelom 19. a 20. století

Německo, Bavorsko, Nymphenburg, glazováno, malováno značeno, celkem 15 kusů, konvička, cukřenka, mléčenka 6 šálků s podšálky, 6 dezertních talířků výška konvičky 22 cm,