vyvolávací cena: 12 000 CZK

69. Zelená váza s víkem zdobená zlacenými antilopami a lvy

Čechy, Kláštěrský mlýn, Loetz, dekor Etrusk, styl art deco, smaragdové sklo, leptáno, zlaceno, malováno, mírně poškozené jedno ucho, výška 18 cm

rok 20. léta 20. století