Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#69
Zelená váza s víkem zdobená zlacenými antilopami a lvy
#69
Glass
385 zobrazení
12 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
20. léta 20. století
Čechy, Kláštěrský mlýn, Loetz, dekor Etrusk, styl art deco, smaragdové sklo, leptáno, zlaceno, malováno, mírně poškozené jedno ucho, výška 18 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript