vyvolávací cena: 3 200 CZK

57. Miska s víčkem z křišťálového skla zdobená červeným dekorem angreštu

Francie, lazurováno, leptáno, broušeno, průměr 12 cm, mírně poškozeno

rok 20.-30. léta 20. století