#56

Křišťálová cukřenka malovaná dekorem ovoce

#56

Glass
218 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

1. čtvrtina 20. století

Čechy, Kamenický Šenov, secestní styl, malováno transparentními emaily černě a žlutě, zlaceno, značeno, výška 16 cm