vyvolávací cena: 4 000 CZK

56. Křišťálová cukřenka malovaná dekorem ovoce

Čechy, Kamenický Šenov, secestní styl, malováno transparentními emaily černě a žlutě, zlaceno, značeno, výška 16 cm

rok 1. čtvrtina 20. století