Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#56
Křišťálová cukřenka malovaná dekorem ovoce
#56
Glass
218 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
1. čtvrtina 20. století
Čechy, Kamenický Šenov, secestní styl, malováno transparentními emaily černě a žlutě, zlaceno, značeno, výška 16 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript