vyvolávací cena: 6 000 CZK

50. Křišťálová sklenice mléčně vrstvená, rytá a zlacená

Čechy, broušené plochy a čočky, ryté výjevy lázeňských měst, zlaceno, výška 16,5 cm

rok polovina 19. století