Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#50
Křišťálová sklenice mléčně vrstvená, rytá a zlacená
#50
Glass
208 zobrazení
6 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
polovina 19. století
Čechy, broušené plochy a čočky, ryté výjevy lázeňských měst, zlaceno, výška 16,5 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript