vyvolávací cena: 35 000 CZK

48. Velká křišťálová váza s víkem s rytinou Prahy

Čechy, fasetově broušeno, pruh s rytinou veduty Prahy po celém obvoudu vázy, signováno Josef Drahoňovský (1877-1938), výška 51 cm

rok 20.-30. léta 20. století