#44

Šest křišťálových číší

Šest křišťálových číší
Šest křišťálových číší
Šest křišťálových číší
#44

Šest křišťálových číší

Glass
218 zobrazení
3 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

2. polovina 20. století

Čechy, Karlovy Vary, Moser, značeno, tak zvané obří číše ve zmenšené verzi, výška nejvyšší číše 26 cm