vyvolávací cena: 3 500 CZK

44. Šest křišťálových číší

Čechy, Karlovy Vary, Moser, značeno, tak zvané obří číše ve zmenšené verzi, výška nejvyšší číše 26 cm

rok 2. polovina 20. století