vyvolávací cena: 39 000 CZK

37. Velká stříbrná mísa

Itálie, neobarokní styl, plasticky zdobeno, mísa na lvích nožkách, Ag 800/1000, hmotnost 1714,2 g, italský punc, osvědčení puncovního úřadu

rok přelom 19. a 20. století