#37

Velká stříbrná mísa

Velká stříbrná mísa
#37

Velká stříbrná mísa

Used Objects and Toys
338 zobrazení
39 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

přelom 19. a 20. století

Itálie, neobarokní styl, plasticky zdobeno, mísa na lvích nožkách, Ag 800/1000, hmotnost 1714,2 g, italský punc, osvědčení puncovního úřadu