#307

Demeter H. CHIPARUS
(1886 – 1947)

Dívka v šatech harlekýna

Demétre H. Chiparus (1886-1947)
#307

Demeter H. CHIPARUS
(1886 – 1947)

Dívka v šatech harlekýna

Sculptures, Figures
256 zobrazení
6 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

přelom 20. a 21 století

Dívka v šatech harlekýna, bronz, výška 36 cm, signováno ve hmotě, Paříž, pozdější odlitekí, autor byl rumunský art decový sochař působící ve Francii