#302

Milo (Miguel Fernando Lopez) *1955

#302

Sculptures, Figures
1 limit
298 zobrazení
7 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
8. 10. 2020 19:00

Tanečnice s hlavou mezi rukama, bronz na krychlovém černém kamenu, výška 54 cm, signováno v bronzu, značeno