vyvolávací cena: 14 000 CZK

279. Arnošt Hofbauer (1869-1944)

Fialové a bílé květiny, olej na malířském kartonu, 106x72 cm, rámováno v nepůvodním rámu, signováno vpravo dole, vzadu razítko z výstavy v Mánesu

rok datováno 1942