Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#234
Antonín Smutný
(1890)
Portrét dámy v klobouku
#234
Antonín Smutný
(1890)
Portrét dámy v klobouku
228 zobrazení
4 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Antonín Smutný
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Portrét dámy v klobouku, olej na plátně, 51x40 cm, rámováno, signováno vlevo nahoře
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript