#234

Antonín Smutný
(1890)

Portrét dámy v klobouku

Antonín Smutný (1890-1976)
#234

Antonín Smutný
(1890)

Portrét dámy v klobouku

228 zobrazení
4 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

Portrét dámy v klobouku, olej na plátně, 51x40 cm, rámováno, signováno vlevo nahoře