Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#232
3
J. Medr
Faun a nymfa
#232
3
J. Medr
Faun a nymfa
309 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
J. Medr
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
1. polovina 20. století
Faun a nymfa, olej na plátně, 28x39 cm, rámováno, signováno vpravo dole
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript