Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#230
Louis Honoré
Francouzské městečko Les Beaux-de-Provence
#230
Louis Honoré
221 zobrazení
8 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Louis Honoré
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
polovina 20. století
Francouzské městečko Les Beaux-de-Provence, olej na plátně, 59x72 cm, rámováno, paspartováno, signováno vlevo dole
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript