#230

Louis Honoré

Francouzské městečko Les Beaux-de-Provence

Louis Honoré
#230

Louis Honoré

221 zobrazení
8 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

polovina 20. století

Francouzské městečko Les Beaux-de-Provence, olej na plátně, 59x72 cm, rámováno, paspartováno, signováno vlevo dole