#226

Felix Vally
(1866 – 1954)

Chlapec s cigaretou

Felix Vally (1866-1954)
#226

Felix Vally
(1866 – 1954)

Chlapec s cigaretou

266 zobrazení
6 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

Chlapec s cigaretou, olej na kartonu, 50x40 cm, rámováno, signováno vlevo uprostřed, francouzský portrétista