Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#226
Felix Vally
(1866 – 1954)
Chlapec s cigaretou
#226
Felix Vally
(1866 – 1954)
Chlapec s cigaretou
266 zobrazení
6 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Felix Vally
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Chlapec s cigaretou, olej na kartonu, 50x40 cm, rámováno, signováno vlevo uprostřed, francouzský portrétista
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript