Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#225
Ladislav Láznička
Stromy u cesty
#225
Ladislav Láznička
Stromy u cesty
227 zobrazení
5 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Ladislav Láznička
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
1. polovina 20. století
Stromy u cesty, olej na kartonu, 50x60 cm, rámováno, signováno vpravo dole
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript