#225

Ladislav Láznička

Stromy u cesty

Ladislav Láznička (XX.)
#225

Ladislav Láznička

Stromy u cesty

227 zobrazení
5 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

1. polovina 20. století

Stromy u cesty, olej na kartonu, 50x60 cm, rámováno, signováno vpravo dole