Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#222
Emanuel Bakla
(1878 – 1943)
Pohled na Karlův most a Hradčany v zimě
#222
Emanuel Bakla
(1878 – 1943)
250 zobrazení
5 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Emanuel Bakla
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Pohled na Karlův most a Hradčany v zimě, olej na kartonu, cm, 48x61 cm, rámováno, signováno vlevo dole
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript