Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#219
Rudolf Václavík
(1898)
Pohled na přístav města u Jaderského moře
#219
Rudolf Václavík
(1898)
230 zobrazení
10 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Rudolf Václavík
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Pohled na přístav města u Jaderského moře, olej na plátně, 80x99 cm, rámováno signováno vpravo dole
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript