Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#218
Ferdinand Prokop
Portrét dívky s krátkými vlasy
#218
Ferdinand Prokop
235 zobrazení
12 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Ferdinand Prokop
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
datováno 1910
Portrét dívky s krátkými vlasy, olej na plátně, ovál, 65x55 cm, rámováno, dekorativní rám zdobený růžemi a mašlí, signováno vpravo dole
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript