vyvolávací cena: 6 000 CZK

211. Johann Baptist Homann (1664-1724)

Mapa okolí Olomouce, mědirytina na papíře, částečně kolorováno akvarelem, 51x58 cm, rámováno pod sklem, vlevo nahoře kartuš s výjevem lovu na medvěda, dole nápis: „Circuli Olomucensis Pars Borealis“