#195

Johann Baptist Homann (1664-1724)

#195

Prints, Photographs and Drawings
234 zobrazení
4 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

Mapa Švýcarska, mědirytina na papíře, částečně kolorováno akvarelem, 48x56 cm, rámováno pod sklem, vlevo nahoře kartuš s popisem, vlevo dole výjevy ze života Švýcarů