#194

Jaroslav Čermák
(1830 – 1878)

Lidé v troskách vesnice

Jaroslav Čermák (1830-1878)
#194

Jaroslav Čermák
(1830 – 1878)

Lidé v troskách vesnice

Prints, Photographs and Drawings
255 zobrazení
3 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

Lidé v troskách vesnice, černobílá litografie, 38x60 cm, rámováno pod sklem, značeno dole na desce, popis dole: Hercegovina roku 1877