Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#194
Jaroslav Čermák
(1830 – 1878)
Lidé v troskách vesnice
#194
Jaroslav Čermák
(1830 – 1878)
Lidé v troskách vesnice
Prints, Photographs and Drawings
255 zobrazení
3 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Jaroslav Čermák
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Lidé v troskách vesnice, černobílá litografie, 38x60 cm, rámováno pod sklem, značeno dole na desce, popis dole: Hercegovina roku 1877
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript