Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#193
Anna Macková
(1887 – 1969)
Slovenská vesnička
#193
Anna Macková
(1887 – 1969)
Slovenská vesnička
Prints, Photographs and Drawings
235 zobrazení
1 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Anna Macková
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Slovenská vesnička, barevný dřevoryt na papíře, 12x19 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole, značeno vpravo dole na desce
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript