Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#192
Vladislav Röhling
(1878 – 1949)
Pohled na kostel sv. Mikuláše z Malostranského náměstí
#192
Vladislav Röhling
(1878 – 1949)
Prints, Photographs and Drawings
244 zobrazení
1 800 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
Vladislav Röhling
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Pohled na kostel sv. Mikuláše z Malostranského náměstí, barevný lept, 33x24 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole, značeno vlevo dole na desce
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript