#192

Vladislav Röhling
(1878 – 1949)

Pohled na kostel sv. Mikuláše z Malostranského náměstí

Vladislav Röhling (1848-1949)
Vladislav Röhling (1848-1949)
Vladislav Röhling (1848-1949)
Vladislav Röhling (1848-1949)
#192

Vladislav Röhling
(1878 – 1949)

Prints, Photographs and Drawings
244 zobrazení
1 800 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

Pohled na kostel sv. Mikuláše z Malostranského náměstí, barevný lept, 33x24 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole, značeno vlevo dole na desce