#190

Jaroslav Čermák
(1830 – 1878)

Ženy zajaté Turky

Jaroslav Čermák (1830-1878)
#190

Jaroslav Čermák
(1830 – 1878)

Ženy zajaté Turky

Prints, Photographs and Drawings
283 zobrazení
3 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

Ženy zajaté Turky, černobílá litografie, 38x60 cm, rámováno pod sklem, značeno vpravo dole na desce, datováno 1868, popis dole: Kořist válečná (Bašibozuci odvádějí zajaté Hercegovky)