#188

August Haun
(1815 – 1894)

Pohled na Kutnou Horu

August Haun (1815-1894)
#188

August Haun
(1815 – 1894)

Pohled na Kutnou Horu

Prints, Photographs and Drawings
229 zobrazení
2 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

Pohled na Kutnou Horu, kolorovaná litografie na papíře, 20x26 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, značeno vpravo dole na desce, dole popis, mírně poškozeno, zhotovil W. Korn v Berlíně