vyvolávací cena: 3 500 CZK

161. Závěs ze zlaceného stříbra bohatě zdobený tyrkysy a fialovými kameny

Rakousko-Uhersko, neorenesanční styl, osazeno modrými a zelenými tyrkysy a almadiny, závěs a medailon, Ag 800/1000, celková hmotnost 19,1 g

rok 2. polovina 19. století