vyvolávací cena: 90 000 CZK

142. Náhrdelník a náušnice s perličkami a tyrkysy

Rakouská říše, rokokový styl, povrch dlážděný tyrkysy a perličkami, visací náušnice ve tvaru stylizovaných květin, náhrdelník ve formě rokokových ornamentů, centrální motiv hvězdy a velké perly, Au 580/1000, hmotnost 44,18 g, upravováno v 19. a 20. století, poškozeno, uloženo v etuji

rok 2. polovina 18. století