Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#139
Zlaté náušnice ve tvaru větviček zdobené perlami
#139
Jewellery, Watches, Clocks, Coins
270 zobrazení
7 900 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
polovina 20. století
Itálie, , osazeny černé a bílé perly, přepuncováno českou značkou, Au 585/1000, celková hmotnost 14,00 g
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript