vyvolávací cena: 13 000 CZK

130. Porcelánové sousoší třech dam v krinolínách

Německo, Bavorsko, Rosenthal, malováno pod glazurou, značeno, číslo modelu K 170, výška 26 cm

rok 1. čtvrtina 20. století