#130

Porcelánové sousoší třech dam v krinolínách

#130

Porcelain and fine Ceramics
326 zobrazení
13 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
8. 10. 2020 19:00

1. čtvrtina 20. století

Německo, Bavorsko, Rosenthal, malováno pod glazurou, značeno, číslo modelu K 170, výška 26 cm