vyvolávací cena: 18 500 CZK

128. Porcelánový amorek svazující dvě srdce

Německo, Sasko, Míšeň, klasicistní model, glazováno, malovanáno, značeno, číslo modelu F 1, pořadí z formy 124, číslo malíře 69, na soklu nápis ve francouzštině: „Já je spojím“, výška 14,5 cm

rok 2. polovina 19. století