vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, mléčné růžově vrstvené sklo, malováno emaily, nálepy v podobě včel, výška 32 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, Nový Bor, fasetově broušené sklo, leptaný dekor ryby a mořských řas, malováno, originální..

vyvolávací cena:
7 500 CZK

Čechy, Lenora, secesní styl, sklo barvené ve hmotě, irisováné na povrchu, výška 36 cm

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, Karlovy Vary, Moser, značeno, tak zvané obří číše ve zmenšené verzi, výška nejvyšší číše 26..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, Karlovy Vary, Moser, velké koňakové číše, výška 12 cm

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Čechy, Kamenický Šenov, malováno tak zvaným švarclotem a zlatem, průměr 20,5 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, medailon s malbou portrétu pravděpodobně Leonarda da Vinci, výška 27,5 cm

vyvolávací cena:
35 000 CZK

Čechy, fasetově broušeno, pruh s rytinou veduty Prahy po celém obvoudu vázy, signováno Josef..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, Lenora, Kralik, sklo barvené ve hmotě, tak zvané tango barvy, výška 32,5 cm

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Čechy, broušené plochy a čočky, ryté výjevy lázeňských měst, zlaceno, výška 16,5 cm

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Čechy, Karlovy Vary, Moser, fasetově broušeno, zdobeno oroplastikou s antickými postavami, výška..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Čechy, zhotoveno v benátském stylu, sklo barvené ve hmotě, výška 88 cm

vyvolávací cena:
1 800 CZK

Čechy, Nový Bor (Haida), 20. století, ornamenty s vegetativním dekorem, výška 23 cm

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Čechy, Nový Bor, barveno ve hmotě, výška 27 cm

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, pravděpodobně Lenora, Kralik, secesní styl, mírně irizované sklo, stříbrné vegetativní..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Čechy, Kamenický Šenov, secestní styl, malováno transparentními emaily černě a žlutě, zlaceno,..

vyvolávací cena:
3 200 CZK

Francie, lazurováno, leptáno, broušeno, průměr 12 cm, mírně poškozeno

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, sklářská škola v Kamenickém Šenově, autorka Renata Grošaftová, křišťálové sklo, malované..