vyvolávací cena:
4 000 CZK

Německo, Bavorsko, Rosenthal, glazováno, malováno, značeno, modelér Ferdinand Liebermann,..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Čechy, Duchcov, Royal Dux, glazováno, malováno, značeno, výška 32 cm

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Německo, Bavorsko, Nymphenburg, glazováno, malováno značeno, celkem 15 kusů, konvička, cukřenka,..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Čechy, Duchcov, Royal Dux, neorenesační styl, jemná kamenina malovaná v bronzových barvách,..

vyvolávací cena:
9 500 CZK

Čechy, Duchcov, Royal Dux, jemná kamenina, plasticky zdobeno, malováno v bronzových barvách, výška..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Slovensko, Holíč, ve stylu habánské fajánse, glazováno, značeno, výška 20 cm

vyvolávací cena:
6 500 CZK

Čechy, vídeňský styl, kobaltový základ, malováno zlatem, malovaný medailon se scénou z Othella,..

vyvolávací cena:
1 800 CZK

Čechy, 30. léta 20. století, styl art deco, barevně glazováno, mísa na nožkách, barevně glazováno,..

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Německo, Bavorsko, Rosenthal, ranný model Rosenthalu, glazováno, malováno značeno, výška 23 cm

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Čechy, Duchcov, Royal Dux, porcelán, glazováno, malováno značeno, výška 52,5 cm

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Dánsko, Kodaň, malováno pod glazurou rybami a řasami, značeno, velký model, průměr 28,5 cm

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Japonsko, jemná kamenina styl sacuma,malováno, značeno, výška 37 cm

vyvolávací cena:
3 200 CZK

Čechy, glazováno, zdobeno domalovaným tiskem ve vídeňském stylu, výška 21 cm

vyvolávací cena:
1 800 CZK

Německo, Sasko, Kästner, kodaňský styl, malováno pod glazurou, značno, výška 22,5 cm

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Čechy, Duchcov, Royal Dux, glazováno, malováno, značeno, restaurováno, výška 26 cm

4 400 CZK
vyvolávací cena:
4 200 CZK

Německo, Bavorsko, Rosenthal, glazováno, malováno, značeno, délka 16,5 cm

vyvolávací cena:
900 CZK

Německo, Bavorsko, Rosenthal, malováno pod glazurou v kodaňském stylu, značeno, výška 10,5 cm

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, pravděpodobně Ústí nad Labem, Johann Maresch, terakota, délka 31 cm