vyvolávací cena:
2 500 CZK

Bronzový budha na kamenné misce, bronz na misce z brazilského onyxu, průměr misky 16,5 cm, Německo

vyvolávací cena:
4 200 CZK

Soška chlapce s rukama v kapsách, patinovaná kovová kompozice na černém dřevě, výška 36 cm, autor..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Dřevěné stojící jezulátko, polychromované dřevo, výška 39 cm, český sochař

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Žebrající andělíček, bronz na zeleném kamenu, výška 12,5 cm, značeno v bronzu, KL, pravděpodobně..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Soška japonského zahradníka, kost, výška 14 cm, Japonsko, okimono

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Dvě bronzové dívky sedící na černém mramoru, patinovaný bronz, černý bíle žilkovaný mramor,..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Madona s dítětem, glazovaná keramika, výška 18,5 cm, značeno ve hmotě autorem MBF, český sochař

7 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Tanečnice s hlavou mezi rukama, bronz na krychlovém černém kamenu, výška 54 cm, signováno v..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Bronzová socha koně, bronz na černém mramoru, délka 24,5 cm, značeno v bronzu: J.B. Deposse,..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Chlapeček s knihou, patinovaný bronz, na šedém mramoru, obličej vyřezaný ze slonoviny, výška 17,5..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Socha chlapce s dary moře, podstavec bronz, socha kovová kompozice, výška 56 cm, značno v bronzu,..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Sedící dáma v šatech, bronz, výška 20 cm cm, signováno nečitelně ve hmotě, rakousko-uherský sochař

vyvolávací cena:
6 500 CZK

Dívka v šatech harlekýna, bronz, výška 36 cm, signováno ve hmotě, Paříž, pozdější odlitekí, autor..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Dva kolouškové na bílém žilkovaném mramoru, kovová patinovaná kompozice, hnědé žilkování mramoru,..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Sedící nahý chlapec s kachnou, bronz, výška 15 cm, rakouský sochař

vyvolávací cena:
8 900 CZK

Nahý chlapec - lovec s puškou a bažanty, bronz na žlutém, hnědě žilkovaném mramorovém podstavci,..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Stojící nahý chlapec s trubkou, bronz na bílém mramorovém podstavci, výška 17,5 cm, rakouský sochař

vyvolávací cena:
4 200 CZK

Stojící nahý chlapec se stuhou, bronz na černém onyxovém podstavci výška 26 cm, francouzský sochař