vyvolávací cena:
3 000 CZK

Skály se stromy, pastel na papíře, 67x48 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Portrét dívky s krátkými vlasy, olej na plátně, ovál, 65x55 cm, rámováno, dekorativní rám zdobený..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Pohled na přístav města u Jaderského moře, olej na plátně, 80x99 cm, rámováno signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Dřevorubci, akvarel na papíře, 36x25 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Cesta v lese, olej na plátnû, 65x94 cm, rámováno, signováno vlevo dole

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Pohled na Karlův most a Hradčany v zimě, olej na kartonu, cm, 48x61 cm, rámováno, signováno vlevo..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Dvě dámy v kloboucích s knihou, kvaš na papíře, 34x29 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Děti na procházce v zimě, olej na plátně, 54x46 cm, rámováno

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Stromy u cesty, olej na kartonu, 50x60 cm, rámováno, signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Chlapec s cigaretou, olej na kartonu, 50x40 cm, rámováno, signováno vlevo uprostřed, francouzský..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK

Stromy u říčky na podzim, olej na kartonu, 32x49 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Pohled na lázně Luhačovice, olej na plátně, 65x85 cm, rámováno, signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
11 500 CZK

Matka s dítětem sedící na louce, olej na kartonu, 56x46 cm, rámováno, signováno vpravo uprostřed,..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Francouzské městečko Les Beaux-de-Provence, olej na plátně, 59x72 cm, rámováno, paspartováno,..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Francouzské městečko Gordes, olej na plátně, 59x72 cm, rámováno, paspartováno, signováno vlevo dole

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Faun a nymfa, olej na plátně, 28x39 cm, rámováno, signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Pole pod horami, olej na kartonu, 37x53 cm, rámováno, signováno vlevo dole, obraz z pozůstalosti..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Portrét dámy v klobouku, olej na plátně, 51x40 cm, rámováno, signováno vlevo nahoře