vyvolávací cena:
2 500 CZK

Pohled na klášter ve Vyšším Brodě, kolorovaná litografie na papíře, 20x27 cm, rámováno pod sklem,..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Mapa Čech, kolorovaná mědirytina, 41x55 cm, rámováno pod sklem,

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Pohled na Kutnou Horu, kolorovaná litografie na papíře, 20x26 cm, rámováno pod sklem,..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Mapa okolí Opavy, kolorovaná mědirytina, 49x56 cm, rámováno pod sklem, dole nápis: „Circuli..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Ženy zajaté Turky, černobílá litografie, 38x60 cm, rámováno pod sklem, značeno vpravo dole na..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Kytice lučních květin, litografie, 33x21 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole

vyvolávací cena:
1 800 CZK

Pohled na kostel sv. Mikuláše z Malostranského náměstí, barevný lept, 33x24 cm, rámováno pod..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Slovenská vesnička, barevný dřevoryt na papíře, 12x19 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Lidé v troskách vesnice, černobílá litografie, 38x60 cm, rámováno pod sklem, značeno dole na..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Mapa Švýcarska, mědirytina na papíře, částečně kolorováno akvarelem, 48x56 cm, rámováno pod sklem,..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Mapa části Německa, mědirytina na papíře, částečně kolorováno akvarelem, 55x48 cm, rámováno pod..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Mapa okolí Přerova, kolorovaná mědirytina, 59×48 cm, rámováno pod sklem, nahoře nápis: „Circuli..

700 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Starý řetězový most v Praze, ocelorytina na papíře, 10x15,5 cm, rámováno pod sklem, značeno dole,..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Pohled na město Čáslav, mědirytina, 20x33 cm, rámováno pod sklem, popis nahoře uprostřed

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Mapa Moravy, kolorovaná mědirytina, 26x30 cm, rámováno pod sklem, značeno vlevo dole

7 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Ulice v Paříži, barevný lept, 33x36 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole, popis vlevo dole

6 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Orientální trh, barevný lept, 25x29 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno vpravo dole,..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Nahá dívka sedící na stole, černobílá fotografie z originální desky, 36,5x23,5 cm, rámováno pod..