#92

Porcelánová hnědá sova

Porcelánová hnědá sova
Porcelánová hnědá sova
Porcelánová hnědá sova
#92

Porcelánová hnědá sova

Porcelain and fine Ceramics
241 zobrazení
2 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

20.-30. léta 20. století

Čechy, Březová (Pirkenhammer), porcelán, glazováno, malováno, značeno, výška 16 cm,